چند پیشنهاد برای استفاده از کرم پودر

چند پیشنهاد برای استفاده از کرم پودر که از زبان میکاپ آرتیست ها و حرفه ای های زیبایی بیان شده است. به مهمترین آنها در این مقاله اشاره می شود.

چگونه کرم پودر بزنیم؟

  • کرم پودر را در دو رنگ انتخاب کرده و خریداری کنید، یکی برای محو کردن لک ها و عیب های پوست و دیگری برای های لایت کردن یا روشن کردن چانه،گونه و ستون بینی(AJ Crimson)

 

 

  • برای استفاده بهتر از کرم پودر حتما از یک براش گرد و نرم با موهای مصنوعی که مخصوص این کار هست استفاده کنید،این کار باعث میشود که کرم پودر در همه ی قسمت های صورت به طور یکنواخت پخش شود و در نهایت پوشش یکدست و طبیعی تری بوجود می آورد.(Arellano)
  • براش های نرم با موهای مصنوعی انتخاب بسیار مناسبی هستند برای استفاده از کانسیلرها در محو کردن قرمزی و لک های روی چانه،پیشانی و منافذ باز روی بینی(Linda Cantello)
  • برای اینکه نتیجه مطلوب تری از کرم پودر داشته باشیم ،کرم پودر رو با یک اسپنج (بلندر) مرطوب روی پوستتان پخش کنید ،این کار باعث میشود که چربی اضافه ای رو پوست شما دیده نشود و در نهایت پوستی لطیف و درخشان برای شما بجا میگذارد.(Rebecca Restrepo)
  • برای جلوه ی بیشتر کرم پودر،پودر برنزه،هایلایتر و رژ گونه بهتر است چند پاف اسپری فیکساتور را به براش پاشیده و سپس حالت ضربه ای به پوستتان وارد کنید.این امر باعث میشود که صورتتان جلوه ایی طبیعی داشته باشد و آ رایش روی پوستتان دوام بیشتری پیدا خواهد کرد.(Arellano)
  • بهتر هست که آرایش خود را با یک کرم پودر سبک و لطیف شروع کنیم. کرم پودر رو روی صورت زده و با انگشت دست آنرا روی کل صورت بصورت ماساژ آرام پخش کنیم. با این کار کرم اضافی توسط براش یا بلندر به هدر نمی رود و یک پوشش کامل بدست می آید ضمن اینکه هرگونه ناهمواری یا قرمزی هم پنهان می کند.(Joey Camasta)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *